KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimizin temeli 1989 yılında kurulan şahıs firması ile inşaat sektöründe faaliyetlerine başlanılmasına dayanmaktadır. 1995 yılında “Sayar İnşaat Taah.ve Tic.Ltd.Şti.” şirketi kurulmuştur.
  Türkiye’nin çeşitli illerinde; Üst Yapı Projeleri ve Alt Yapı Projeleri yapmıştır. Faaliyet sürecinde; Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Özel İdare Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, Toki gibi çeşitli Resmi Kurum ve Kuruluşların projelerini (alt yapı, çevre düzenleme, yol inşaatı, spor tesisleri, araştırma ve uygulama hastanesi, devlet hastanesi, fakülte binaları, yüksekokul binaları, kültür ve kongre merkezi, tıp bilimleri, turizm ve otelcilik uygulama oteli, yurt, sağlık ocakları, lise, ilköğretim okulları gibi …); beklentilerin üstünde bir kalite anlayışı ile tamamlayarak, hizmete sunulmuştur.
    İnşaat sektöründeki 27 yılı aşkın çalışma sürecinin, bize kazandırdığı birikim ve tecrübeyi, günümüz bilgi, teknoloji ve insan kaynağı ile birleştirerek çağın gereklerini yerine getirmek amacı ile yeni projelerde yer almak şirketimizin ömrünün yeni nesillere taşınması için çok önemlidir. Şirketimiz; geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği rolü sürdürmeyi hedefleyerek, tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır.

Bu sayfa 03 Mart 2021, 23:52 tarihinde güncellenmiş, 589 kere okunmuştur.